Hakkımızda

 

 

FuarDizayn kuruluşundan bugüne, müşteri beklentilerini farklı natifler ile karşılayabilmek adına, geniş ürün yelpazesi ve 60’ı aşkın personeli ile hizmet vermektedir. İstanbul – Esenyurt’ta 5000 m² kapalı Alana sahip üretim tesislerinde, imalat atölyeleri, depolama alanları, müşteri hizmetleri, pazarlama, destek birimleri, idari işler ve yönetimin birarada olduğu entegre ve kurumsal bir yapı faaliyeti sürdürmektedir…

FuarDizayn; Fuar, kongre ve organizasyon hizmetleri veren firmalara farklı natifler ile standart stand hizmeti sunmaktadır. Organizatör firmaların yanısıra, kurumsal ve bireysel müşterilere de modüler ve ahşap stand sistemleri ile çözümler üreten FuarDizayn, müşterilerine bu hizmetleri ihtiyaçları doğrultusunda kiralama olanağı da sunmaktadır.

Elbette kolay değil, karmaşık, çok detaylı, kaba saba denebilecek bir imalatın ardından, ruhu okşayacak, göz dolduracak bir ürün ortaya çıkartmak. Hele birde zaman kısıtlaması varsa… ki olmadığına henüz şahit olmadık ! Daha içinden çıkılmaz, paniğe yol açan bir görünüme bürünür bizim işimiz.

Entegre yapı, Sistem, Organizasyon, Ekip, Tecrübe, Azim, Kapasite, Sürat, İmalat Gücü, Tasarım, Demir Atölyesi, Ahşap Atölyesi, Mobilya, Boyahane, Lojistik Hizmetler ve adlarını tek tek yazamadığımız 10’larca nefer…

Buna bir de kendi içinde şirketleşmeyi başaracak kadar büyüyen, indoor, outdoor ve dijital baskı uygulamalarında ‘Gösteri Sergi Ürünleri’ hediyelik eşya ve promosyon konusunda ‘Gösteri Promosyon’ sergileme ekipmanları konusunda perakende ve toptan satışı farklı bir boyuta taşıyan E-Ticaret şirketimiz ‘Gösteri Market’ eklendiğinde elde ettiğimiz başarıların tesadüf olmadığı, başarının doğamızda olduğu gerçeği çıkıyor.

 

 

 

^